„Czas na bajkę – Pippi Pończoszanka”

6 kwietnia 2022 roku staszowską bibliotekę odwiedzili uczniowie klas I i II uczęszczający do świetlicy szkolnej przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 im. I.J. Paderewskiego w Staszowie. Podczas spotkania dzieci wybrały się w literacką podróż do zdumiewającego świata Pippi Pończoszanki! Niepokorny charakter Pippi i jej szalone przygody zostały przedstawione w formie „Teatrzyku Kamishibai”. Nie obyło się też bez zajęć plastycznych – każde dziecko mogło stworzyć własną uśmiechniętą Pippi przy użyciu różnych materiałów.

Czas na bajkę – Pippi Pończoszanka

08-04-2022, BPMiG w Staszowie