Ferie w Bibliotece (2024) - Smerfastyczny świat

Bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat, rozweselają i bawią, ale też przekazują ważne prawdy życiowe. Chyba każdy z nas pamięta opowieść o stworzeniach mieszkających w domkach z muchomorów. Mowa tu oczywiście o Smerfach, małych, niebieskich ludzikach, które czasami bywają przemądrzałe, zabawne, pracowite, silne – przy tym uczą i bawią kolejne pokolenia od wielu, wielu lat... W zaczarowanej krainie wszystko jest możliwe. Smerfy zawsze przeżywają coś szalonego i tym razem było tak samo! Smerfastyczne opowieści, zabawy i łamigłówki pozwoliły naszym gościom nie tylko przeżyć wspaniałą przygodę, lecz także spotkać postacie, o których wcześniej nawet im się nie śniło... Co tu dużo opowiadać – było pięknie, twórczo, wesoło i kreatywnie. Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili... To dla Was i dzięki Wam takie spotkania mają miejsce w naszej bibliotece.

Ferie w Bibliotece (2024) - Smerfastyczny świat

29-02-2024, Katarzyna Raczyńska