O lecie w bajkowym świecie

Co Wy na to – już za parę dni, za dni parę... mamy lato! Większości z nas lato kojarzy się z wakacjami, słońcem, plażą – po prostu czasem beztroski i wypoczynku. Kolejny tydzień naszych bibliotecznych spotkań z książką i nie tylko rozpoczęliśmy z ogromnym uśmiechem na twarzach i mnóstwem energii. 12 czerwca 2023 r. wspólnie z „Chochlikami” z Przedszkola nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Ch. Andersena w Staszowie próbowaliśmy wypatrywać pierwszych oznak lata. Pomogła nam w tym literatura dziecięca. Odnajdywanie lata w świecie baśni i bajek przyniosło dzieciom wiele radości. Były także konkursy, zagadki, zabawne historie – wszystko to, co dzieci lubią najbardziej! Dla przedszkolaków był to dzień pełen wrażeń i nowych, ciekawych doświadczeń w miłej i zabawnej atmosferze. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę!

O lecie w bajkowym świecie

13-06-2023, BPMiG w Staszowie