Spotkanie autorskie z Grażyną Plebanek

W środę 9 sierpnia 2023 roku w Bibliotece Publicznej w Staszowie odbyło się spotkanie z pisarką, felietonistką, autorką scenariuszy filmowych i sztuk teatralnych – Grażyną Plebanek, która od 15 lat mieszka w Brukseli. Od 2013 roku wraz z Sylwią Chutnik pisze felietony do tygodnika „Polityka”. Podczas spotkania Grażyna Plebanek opowiadała o świecie inności, w którym trzeba walczyć o swoją niezależność. Sama integruje się ze sobą i światem, pisząc albo zakładając rękawice do kickboxingu. To było wyjątkowe spotkanie również dzięki osobom biorącym w nim udział. Dziękujemy Grażynie Plebanek za spotkanie w naszej bibliotece, za wspaniałą twórczość, która porusza, wzrusza, pobudza do refleksji i nie zostaje obojętnym. Dziękujemy również uczestnikom spotkania.
Spotkanie odbyło się w ramach Dyskusyjnych Klubów Książki dofinansowanych ze środków Instytutu Książki.

Spotkanie autorskie z Grażyną Plebanek

16-08-2023, BPMiG w Staszowie