XXII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

W dniu 7 czerwca 2023 r. w ramach obchodów XXII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom bibliotekę odwiedzili uczniowie klasy I „a” z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Staszowie. Czytanie książek to wspaniała przygoda! Dzieci, które odkrywają świat książek, stają się pewniejsze siebie i otwarte na nowe pomysły. Podczas spotkania pierwszoklasiści wysłuchali magicznych opowieści, które zachwycą każdego marzyciela i odkrywcę. Spotkanie przebiegło w radosnej i pogodnej atmosferze. Drodzy uczniowie, niech każda kolejna książka, którą weźmiecie do rąk, będzie dla Was oknem na mądrość, kreatywność i empatię. Niech ta wiedza pomoże Wam rozwijać talenty, pobudzać wyobraźnię i odkrywać pasje. Do zobaczenia wkrótce!

XXII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

13-06-2023, BPMiG w Staszowie