Staszowianie, w hołdzie św. Janowi Pawłowi II

W dniu 16 października odbędą się uroczystości poświęcone nadaniu Staszowowi patrona — Św. Jana Pawła II. W czasie jego posługi wielu mieszkańców naszego miasta miało możliwość uczestnictwa w pielgrzymkach, uroczystościach, a często możliwość osobistego spotkania z „Papieżem Polakiem”.

Urząd Miasta i Gminy prosi Państwa o podzielenie się fotografiami, na których uwiecznione są ważne chwile, które obrazują związek Staszowian ze św. Janem Pawłem II i jego posługą. Zdjęcia zaprezentowane będą na specjalnej wystawie, pt.: „Staszowianie, w hołdzie św. Janowi Pawłowi II”.

Prosimy o przesyłanie zdjęć pocztą elektroniczną, na adres: promocja@staszow.pl lub osobiste dostarczenie ich do zeskanowania, do pokoju nr 311 w Urzędzie Miasta (ul. Opatowska 31), wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym.

Potrzebne informacje:

05-10-2021, BPMiG w Staszowie