Dofinansowanie na realizację projektu „Polska – Moja, Twoja, Nasza!”

Z radością informujemy, że Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Staszowie otrzymała dofinansowanie ze środków Biura „Niepodległa” w ramach Programu Dotacyjnego „Symbole Narodowe RP” na realizację projektu „Polska – Moja, Twoja, Nasza!”. Drodzy Czytelnicy, Sympatycy naszej biblioteki bądźcie pewni, że w najbliższym czasie nie zabraknie wielu ciekawych inicjatyw. Gwarantujemy, że pośród bogactwa przewidzianych wydarzeń, każdy, niezależnie od wieku oraz zainteresowań, znajdzie coś dla siebie!

Dofinansowanie na realizację projektu „Polska – Moja, Twoja, Nasza!”

26-04-2023, BPMiG w Staszowie