CzytaMY i on-line działaMY - LITERACKIE PODRÓŻE

Lato to wyjątkowy czas w roku. Dni są długie, pogoda piękna, obowiązków też jakby mniej, dlatego chętnie wybieramy się wtedy na wycieczki. Podobnie jest w bibliotece. My również organizujemy liczne wędrówki, z tym, że odbywają się one w świecie książek. Będzie nam bardzo miło, jeżeli zechcecie wziąć udział w naszych literackich podróżach. Trasa wycieczki jest starannie zaplanowana. Najpierw razem z Pippi udamy się do cyrku, a następnie zawędrujemy do krainy, w której tworzy się bohaterów bajek z kartonu i innych materiałów plastycznych. Tam przystaniemy na chwilę, żeby zobaczyć, w jaki sposób można z papierowej rolki, bibuły i włóczki wyczarować rozbrykaną, odważną Pippi. Jeżeli spóźnicie się na start wycieczki – nic straconego. Możecie do nas dołączyć w dowolnej chwili! Zaopatrzcie się w dobre humory i ruszamy!

07-07-2021, BPMiG w Staszowie