Nie ma jak u mamy

„Bycie matką oznacza, że twoje serce nie jest już twoje. Wędruje tam, gdzie znajdują się twoje dzieci”. ~ George Bernard Shaw
Dzień Matki to najpiękniejszy i wyjątkowy dzień w roku, któremu towarzyszy fantastyczna atmosfera. To dlatego, że Mamy są najważniejszymi osobami w życiu każdego dziecka. W tym dniu chcielibyśmy podziękować wszystkim Mamom za nieustanne wsparcie, cierpliwość i miłość, która nie zna granic.
26 maja 2023 r. bibliotekę odwiedziły dzieci z grupy „Kotki” z ZPO – Przedszkola nr 4 im. Tadeusza Kościuszki w Staszowie. Podczas spotkania było mnóstwo zabaw, w których główną rolę odgrywała książka – od pierwszej do ostatniej strony. Ciekawe i kreatywne zabawy z książkami pomogły przedszkolakom odkryć tajemniczy świat literatury dziecięcej. Następnie dzieci przystąpiły do wykonywania prac plastycznych, korzystając z przygotowanych wcześniej materiałów. W ten sposób powstały piękne dzieła, by stać się prawdziwym podarunkiem od serca dla Mam. Własnoręcznie wykonany prezent w piękny sposób wyrazi, jak bardzo kochamy nasze Mamy oraz pokaże naszą wdzięczność za ich opiekę i troskę. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas!

Nie ma jak u mamy

26-05-2023, BPMiG w Staszowie