ZAGŁOSUJ I ZDOBĄDŹ NAGRODY DLA STASZOWSKIEJ BIBLIOTEKI

Biblioteka Publiczna w Staszowie została zgłoszona do konkursu „Przerwa na Wspólne Czytanie”. Organizatorzy nagrodzą 300 bibliotek, które zbiorą najwięcej głosów. Do wygrania wiele nagród m.in. spotkanie autorskie z Michałem Rusinkiem oraz zestawy książek. Gorąco zachęcamy do głosowania! Drodzy Czytelnicy oraz Przyjaciele staszowskiej biblioteki prosimy o wsparcie! Wspólnie możemy wygrać. Dziękujemy za każdy oddany głos.
Poniżej zamieszczamy dokładną instrukcję jak oddać głos i z góry dziękujemy z poświęcony czas!
Aby oddać głos na Bibliotekę, należy wejść na stronę: https://www.kinder.com/pl/pl/xp/wspolneczytanie/, a następnie kliknąć zakładkę w górnym menu o nazwie „Głosuj na Bibliotekę”, wyszukać na liście: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Staszowie. Przycisk „Oddaj głos” przenosi do okna logowania i rejestracji. Jeśli NIE!!! posiadamy konta, należy rozwinąć okno logowanie i wybrać opcję rejestracji!! Na wskazanego maila zostanie wysłany link aktywacyjny. Link ten przekieruje do okna aktywacji konta na stronie akcji. Po aktywowaniu konta prosimy o ponowne odszukanie: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Staszowie w zakładce: „Głosuj na biblioteki” i finalne oddanie głosu.
CODZIENNIE MOŻNA ODDAĆ JEDEN GŁOS!
Głosowanie trwa do 31.10.2021 r.

22-09-2021, BPMiG w Staszowie