CzytaMY i on-line działaMY - BARWNY MOTYLEK

Chcecie oderwać się na chwilę od codzienności i ciekawie spędzić czas? Nic prostszego! Odwiedźcie naszą bibliotekę, ale tym razem on-line! Starujemy z nowym, absolutnie wyjątkowym programem – „CzytaMY i on-line działaMY”. W ramach pierwszych zajęć przeczytamy odpowiadanie pt. „Maks i motyl” z książki „Uczucia Maksa” autorstwa Katarzyny Zychli oraz pokażemy, jak wykonać przepiękne, delikatne, barwne motyle z gazety, papieru, kolorowej bibuły i cekinów. Jeżeli nie uda się Wam od razu zgromadzić wszystkich potrzebnych materiałów lub opowiadanie spodoba Wam się tak bardzo, że zechcecie posłuchać go raz jeszcze – będzie to możliwe. Każdy odcinek serii zostanie zapisany w naszych mediach społecznościowych i na kanale YouTube, dlatego częstotliwość i ilość twórczych spotkań z biblioteką zależy tylko od Was! Zapraszamy!

07-07-2021, BPMiG w Staszowie