Z pasji do roweru - spotkanie z PTTK

27.07.2021 r. w staszowskiej bibliotece odbyło się wydarzenie pod nazwą „Z PASJI DO ROWERU” z członkami Koła Grodzkiego PTTK im. Adama Bienia w Staszowie, realizowanego w ramach projektu „Pasje wokół nas”.
Pasje są w nas. To, czy pozwolimy im się rozwinąć, by na zawsze odmieniły nasze życie, zależy tylko od nas. Zaproszeni goście dzielili się refleksjami na temat odwiedzonych miejsc, z pasją opowiadali o swoich przygodach i jak na prawdziwych podróżników przystało, zachęcali przybyłych do aktywnego spędzania wolnego czasu. Wydarzeniu towarzyszył wspólny śpiew, gra na gitarze, prezentacja zdjęć i pamiątek z pieszych i rowerowych wypraw oraz wystawa książek ze zbiorów Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Staszowie.
„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”.

Z pasji do rowerów - spotkanie z PTTK (2021)

28-07-2021, BPMiG w Staszowie