CzytaMY i on-line działaMY - zapraszamy!

CzytaMY i on-line działaMY
Drodzy wielbiciele książek oraz mali artyści!
Zapraszamy Was do magicznego świata bajek i baśni. Przeżyjecie tam wiele przygód, poznacie nowych bohaterów oraz rozwiniecie swoje talenty! A wszystko to bez wychodzenia z domu! Wystarczy, że odwiedzicie nasz fanpage na Facebooku lub zerkniecie na kanał biblioteki w serwisie YouTube. To właśnie tam od 30 czerwca 2020 r. regularnie pojawiać będą się filmy edukacyjne z cyklu „CzytaMY i on-line działamy”. Jeżeli masz 5 – 10 lat lub twoje dziecko mieści się w tym przedziale wiekowym koniecznie, zapoznaj się z naszą ofertą. Gwarantujemy, że się nie zawiedziesz! Układając program, staraliśmy się bowiem zróżnicować tematykę i formę tekstów przytaczanych w filmach oraz wybrać takie prace plastyczne, które będą nie tylko korespondować z przedstawianymi utworami, ale też pozwolą na rozwinięcie zdolności manualnych najmłodszych.

Oto zaplanowane przez nas filmy:

• „Przygody Stefana Ziemniaka”
  • „Literackie podróże”
  • „Barwny motylek”
  • „Smocze opowieści”
  • „Czarodziejski parasol”
  • „Zaczarowana żaba”
  • „Lato, lato wszędzie”
  • „Tup, tup, idzie jeż”
  • „W krainie fantazji”

Dzięki nim poznacie 10 wyjątkowych, ciekawych, pouczających tekstów, spędzicie czas w interesujący sposób, poszerzycie swój zasób słownictwa oraz pogłębicie wiedzę o świecie. Mamy także nadzieję, że zaproponowane przez nas prace plastyczne zachęcą Was do kreatywnego, ale też pełnego zabawy i satysfakcji działania.
Zapraszamy!

07-07-2021, BPMiG w Staszowie