CzytaMY i on-line działaMY - W KRAINIE FANTAZJI

Kolejne spotkanie z cyklu „CzytaMY i on-line działaMY” będzie absolutnie wyjątkowe! Poznacie opowiadanie pt. „Pierwszy dzień wiosny” z książki „Miś Staś i przyjaciele” napisanej przez Anetę Lejwodę – Zielińską. Pomoże Wam ono w przeniesieniu się do krainy fantazji, w której nie tylko będziecie mogli marzyć, ale też te marzenia w pewien sposób zmaterializować. Aby wykonać prace plastyczne, będziecie musieli nie tylko wykonać instrukcje krok po kroku, ale też puścić wodze wyobraźni, co pomoże wam w stworzeniu absolutnie wyjątkowej i niepowtarzalnej pracy plastycznej.

07-07-2021, BPMiG w Staszowie